PTZ vaizdo stebėjimo kameros

PTZ (pan-tilt-zoom – pasukti-pakelti-priartinti) kameros leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir keisti kameros stebėjimo kampą horizontaliai ir vertikaliai bei priartinti stebimą objekto vaizdą.

Dažniausiai šio tipo kameros gali suktis 360 laipsnių horizontalia ašimi ir 180 laipsnių vertikaliai. Kai kurios kameros turi skaitmeninę pasukimo ir pakėlimo galimybę, t.y. jūs galite pakelti ir pasukti jau įrašytą vaizdą!
Priartinimo tipai yra du: optinis ir skaitmeninis. Optinis priartinimas reiškia, kad kameros objektyvo lęšiai mechaniškai fokusuoja priartinamą ar atitolinamą vaizdą.

Skaitmeninis – kad galima priartinti jau įrašytą vaizdą. Artinant įrašytą vaizdą prarandamas jo detalumas.
Šio tipo kameros labiausiai tinka stebėti dideles erdves (pvz. automobilių saugojimo aikšteles) arba būti naudojama apsaugos personalo darbo vietoje.

PTZ kamerų pateikiamas vaizdas nebūna itin detalus, todėl PTZ kameros dažniausiai naudojamos kaip stebėjimo apsaugos sistemos dalis.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
Informuokite, kada prekė bus sandėlyje: Mes informuosime Jus kai prekė atvyks į sandėlį. Prašome įrašyti savo el. pašto adresą, kuriuo atsiųsime Jums pranešimą.