Naktinio stebėjimo vaizdo kameros

Naktinio stebėjimo kamerų veikimo principas.
Naktinio matymo vaizdo kameros skirtos apsaugoti mūsų vertingą turtą ne tik dienos metu, bet ir naktį, užfiksuojant vaizdo įrašus apie vagystes, vandalizmą ir bet kokią kitą neteisėtą veiklą, kuri vyksta esant prastam apšvietimui, kai standartinės apsaugos kameros neveiks. Šiandienos naktinio matymo apsaugos kameros turi įspūdingą daugybę pažangių funkcijų.

Kaip veikia naktinio stebėjimo kamera?

Naktinio stebėjimo apsaugos kamerose naudojama infraraudonųjų spindulių (IR) technologija. Jei kada nors pažvelgėte į stebėjimo kameros priekinę dalį, tikriausiai pastebėjote, kad ji yra padengta nedidelėmis LED lemputėmis. Tai yra infraraudonųjų spindulių (IR) lemputės. Kai sutemsta, šios lemputės įsijungia ir visą kameros stebimą plotą apšviečia infraraudonųjų spindulių šviesa. Žmogus „plika akimi“ šios šviesos nemato. Naktinio stebėjimo apsaugos kameros turi įmontuotą infraraudonųjų spindulių blokavimo filtrą, kuris įsijungia dienos metu, išjungdamas infraraudonąsias lemputes, kad filmuojamo vaizdo spalvos būtų neiškraipytos.
Naktinio stebėjimo kameros užfiksuotas vaizdas būna juodos – baltos spalvos. Taip yra dėl to, kad stebėjimo kamerose yra įmontuotas monochromatinis filtras, paverčiantis vaizdą iš mėlynų ir raudonų atspalvių į juodas-baltas spalvas, kurios yra žymiai priimtinesnės mūsų regėjimui.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
Informuokite, kada prekė bus sandėlyje: Mes informuosime Jus kai prekė atvyks į sandėlį. Prašome įrašyti savo el. pašto adresą, kuriuo atsiųsime Jums pranešimą.