Kas yra NVR ir DVR

NVR (network video recorder) interneto vaido įrašymo įrenginys ir DVR (digital video recorder) skaitmeninis vaizdo įrašymo įrenginys skirti stebimo vaizdo įrašymui ir peržiūrai. Koks skirtumas tarp NVR ir DVR? Šie įrašymo įrenginiai skirti skirtingų tipų kameroms.

DVR įrenginiai skirti CCTV ar analoginėms kameroms. Senesnės sistemos šio tipo kamerų signalus įrašinėdavo į VCR įrenginį. Šiuo metu VCR sistemos jau yra atgyvenusios, kadangi būdavo susiduriama su įrašo kokybės problema. 3 valandų vaizdo kasetė turėdavo „suktis“ įrenginyje lėčiau, kad galėtų įrašyti 24 valandų vaizdą. Todėl vaizdą įrašinėdavo po 1 kadrą per 1 sekundę. 1 sekundė gana ilgas laiko tarpas judančiam objektui – žmogus per 4 sekundes vidutiniškai gali nueiti 4 metrus ir dėl šios priežasties vaizdas gaudavosi labai „išplaukęs“. Šiuo metu naudojami DVR, vaizdą įrašinėja į kietuosius diskus (tokius pačius, kurie yra asmeniniuose kompiuteriuose) ir dažnai turi nuotolinės prieigos funkciją.

NVR įrenginiai naudojami su IP kameromis. Šie įrenginiai jungiasi prie interneto ir siunčia bei gauna signalus per tinklą. Šio tipo apsaugos stebėjimo sistemos yra pačios moderniausios ir labiausiai vertinamos įvairių pasaulių šalių specialistų. Interneto pagalba prie šios sistemos jūs galite bet kada prisijungti ir stebėti vaizdą savo asmeniniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetėje.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
Informuokite, kada prekė bus sandėlyje: Mes informuosime Jus kai prekė atvyks į sandėlį. Prašome įrašyti savo el. pašto adresą, kuriuo atsiųsime Jums pranešimą.