Bevielės vaizdo stebėjimo kameros

Šio tipo kameras verta pasirinkti stebint ir patalpas ir išorę. Šią sistemą įsirengti patogu, kadangi nereikia tiesti daugybės kabelių. Tai itin svarbu, kada namas ką tik įrengtas arba atlikti kapitaliniai patalpų remontai, o savininkas pamiršo 😉 pagalvoti, kad apsaugos sistemoms reikia ištiesti laidus.

Visada prieš didesnius remontus ar dar statybų metu pasikonsultuokite dėl apsaugos sistemų įrengimo. Juk reikia numatyti ne tik kur bus elektros rozetė, jungtukas ar šviestuvas, bet ir kur stovės televizoriai, kompiuteriai, dūmų ir smalkių davikliai, stebėjimo kameros. Jeigu neplanuojate apsaugos sistemos įsirengti šiais ar kitais metais, galbūt to jums prireiks kiek vėliau, o sumontuoti kabeliai jums tikrai nekliudys. Vėliau kabelių tiesimas gali būti kur kas labiau komplikuotas.

Taigi bevieles stebėjimo kameras galima rinktis ir tada, kai nesinori tiesti laidų, tačiau visiškai jų išvengti nepavyks, kadangi visi įrenginiai turi būti maitinami iš elektros tinklo.

Šių kamerų įrengimas yra patogus, tačiau bevielio ryšio signalas gerai veikia iki 30 metrų atviroje erdvėje. Pastatų sienos, priklausomai nuo jų konstrukcijos, sumažina signalo aprėpties atstumą. Mūrinė 10 cm storio siena signalo stiprumą gali sumažinti iki 50 proc.

Taigi prieš nusprendžiant įsirengti bevieles kameras, pirmiausiai reikėtų pagalvoti apie wi-fi įrenginio bei kamerų išdėstymą, o turint wi-fi rauterį galima paprasčiausiai po teritoriją pavaikščioti su išmaniuoju telefonu ir pačiam apytikriai įsitikinti ar signalas yra pasiekiamas.

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
Informuokite, kada prekė bus sandėlyje: Mes informuosime Jus kai prekė atvyks į sandėlį. Prašome įrašyti savo el. pašto adresą, kuriuo atsiųsime Jums pranešimą.