Atsparios smūgiams vaizdo stebėjimo kameros

Atsparios smūgiams stebėjimo kamerų korpusas pagamintas iš metalo, todėl jos yra atsparios smūgiams. Šio tipo kameros dažniausiai įrenginėjamos oro uostuose, sandėliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, bankuose, viešbučiuose ir parduotuvėse.

Kokia šių, atsparių smūgiams kamerų, nauda?
Šios stebėjimo kameros skirtos apsisaugoti nuo chuliganų ar vagių, kurie darydami nusikaltimą pirmiausiai stengiasi atjungti ar sugadinti kamerą. Metalinės tvirtinimo detalės, varžtai ir patvarus metalinis korpusas apsaugo kamerą nuo tyčinio sugadinimo. Šiuolaikinės kameros taip pat yra atsparios ir dideliems temperatūrų pokyčiams ar esant smarkiam lietui.

Atsparios smūgiams stebėjimo kameras reiktų pasirinkti norint apsaugoti namų ar verslo patalpas ar kitas erdves. Įsirengę apsaugos stebėjimo sistemą jausitės žymiai saugiau, turint omenyje, kad bet kada, kai Jūsų nėra stebimoje teritorijoje, jūs galite stebėti savo turtą per bet kurį kompiuterį, prijungtą prie interneto ar programėlės pagalba per išmanųjį telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį. Stebimas vaizdas taip pat įrašomas į specialų įrašymo įrenginį (pvz. NVR).

Parašykite komentarą

Pirkinių krepšelis
Informuokite, kada prekė bus sandėlyje: Mes informuosime Jus kai prekė atvyks į sandėlį. Prašome įrašyti savo el. pašto adresą, kuriuo atsiųsime Jums pranešimą.